STUDIJŲ VADYBA

Remiantis Vilniaus universiteto Senato sprendimais ir VU Komunikacijos fakulteto nutarimu, studijų vadyba fakultete yra savarankiška. Ją įgyvendina kiekvienos bakalauro ir magistrantūros studijų programos komitetas ir Studijų skyrius. Komitetui vadovauja pirmininkas, kuris yra ir programos vadovas, nagrinėjantis jos turinį, siūlantis pakeitimus ir kviečiantis dirbti dėstytojus, o Studijų skyriaus darbuotojas koordinuoja kasdieninį studentų ir dėstytojų darbą programoje.

Studijų programos komitetas ir jo pirmininkas tiesiogiai atskaitingas KF tarybai. Įdarbinant dėstytoją sprendimą priima studijų programos vadovas ir KF dekanas.

Fakultete yra keturi bakalauro studijų programų komitetai ir penki magistrantūros studijų programų komitetai.

Doktorantūros studijoms vadovauja Komunikacijos ir informacijos studijų doktorantūros komitetas.

I arba II pakopos studentas formaliaisiais (tvarkaraščio, praktikos arba Erasmus studijų sutarties, pan.) klausimais kreipiasi į KF Studijų skyrių, o programos įgyvendinimo, jos turinio (dalyko aprašo) arba dėstymo kokybės klausimais – į savo programos komiteto pirmininką.

Kiekvienas dėstytojas pasiūlymus arba pastabas dėl studijų programos įgyvendinimo (savo dalyko aplinkybių) pateikia atitinkamos programos komitetui (pirmininkui). Tvarkaraštį dėstytojas derina Studijų skyriuje.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos