Naujienos

people 2557396

Komunikacijos mokslas apima daugybę sričių, kuriose Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete Komunikacijos mokslų magistro studijų programą studijavę žmonės gali save realizuoti. Anot studijų programos komiteto pirmininkės doc. dr. Renatos Šukaitytės, ši studijų programa Vilniaus universitete aprėpia platų komunikacijos procesų ir medijų kultūros reiškinių lauką.

Skaityti daugiau...

BrigitaBrigita Virbalytė-Dimšienė

Buvimas profesionaliu sportininku dar nereiškia, kad turi pamiršti išsilavinimą ir studijas lygiai taip pat, kaip studijuojant nebūtina pamiršti sporto. Viską suderinti nėra lengva, bet tikrai įmanoma. Gyvi to pavyzdžiai – Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto pirmo kurso Kūrybos komunikacijos studijų programos studentė, salės tinklininkė Rėja Toleikytė, trečio kurso Žurnalistikos studijų programos studentė, paplūdimio tinklininkė Ieva Dumbauskaitė ir VU Komunikacijos fakulteto alumnė lengvaatletė Brigita Virbalytė-Dimšienė.

Skaityti daugiau...

Simgames online simulation

Nuotolinio mokymosi etapas Vilniaus universitete iškėlė ne tik naujus iššūkius, bet ir atvėrė naujas galimybes projekte „Simuliaciniai žaidimai strateginėje komunikacijoje“ – pavasario semestre numatytas simuliacijos išbandymas su Tarptautinės komunikacijos bei Ryšių su visuomene studijų programų studentais, dėl susiklosčiusios situacijos, buvo atliktas virtualiu būdu.

Skaityti daugiau...

MKIC

Šiuo neapibrėžtu laiku gali nutikti ir taip, kad staiga prireiks finansinės pagalbos. Nepamiršk, kad visada gali kreiptis į savo padalinį prašydamas leisti sumokėti studijų įmoką vėliau arba pateik prašymą vienkartinei socialinei stipendijai gauti. Šuo metu Universitetas šiuo prašymus peržiūrės ir vienkartines socialines stipendijas skirstys kas mėnesį.

Skaityti daugiau...
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos