Naujienos

Francisco Eduardo Haz Gómez

Komunikacijos fakultete vasario 3-7 d. pagal Erasmus dėstytojų mainų programą lankysis Mursijos universiteto (Ispanija) dėstytojas Francisco Eduardo Haz Gómez.

Francisco Eduardo Haz Gómez turi daugiau kai 15 metų patirtį dirbdamas socialinių mokslų srityje. Jo tyrimų laukas platus: švietimas, politika, komunikacija, lyčių tyrimai, viešoji politika, informacinės ir komunikacinės technologijos, viešoji komunikacija.

Francisco Eduardo Haz Gómez skaitys dvi paskaitas:

 • vasario 4 d. 17 val. 510 aud. (Saulėtekio al. 9) – paskaita „Political Communication: The treatment of candidates parties in legislative elections in Spain (2019)“ Komunikacijos moklsų I kurso studentams. Registracija kitiems, norintiems klausyti paskaitą:
 • vasario 6 d. 15 val. 217 aud. (Saulėtekio al. 9) – vieša paskaita „Academic and scientific communication: European universities facing the challenge of communication in the 21st century“.

futurepreneurs

Studentai ir dėstytojai kviečiami dalyvauti tvaraus verslo pre-akseleravimo programoje Futurepreneurs. Tai nemokama tarptautinė mokymų programa, paremta mokymosi darant metodika. Dalyvių laukia praktiniai seminarai apie tvaraus verslo kūrimą, individualios mentorystės sesijos su srities profesionalais ir, žinoma, prizai! 

Registracija į programą jau veikia. Registracijos formą rasite čia: http://bit.ly/2RXAkXz 

„Futurepreneurs“ programa prasidės atidarymo renginiu Launch day. Pirmoji šio renginio dalis yra atvira ne tik programos dalyviams, bet ir kitiems svečiams. Kviečiame pasiklausyti įkvepiančių pranešimų apie tvarumą ir verslo pradžią! Renginys aktualus visiems besidomintiems verslumo, tvarumo ir startuolių temomis. Tarp renginio pranešėjų galėsite išgirsti viešnią iš Silicio slėnio – „Silicon Vikings“ vadovę Charlotte Danielsson, o Lietuvos verslo angelų tinklo atstovai diskutuos apie verslo angelų rolę startuolių ekosistemoje ir pasidalins patarimais kaip pritraukti jų investiciją.

Daugiau informacijos ir programa: http://bit.ly/2Qz5naX 

Dėstytojai turi galimybę „Futurepreneurs“ programą integruoti į pavasario semestre dėstomus dalykus. Visos 5 mokymų sesijos vyks trečiadieniais nuo 17:00 ir užtruks apie 1,5-2 val. Renginiai vyks „ROCKIT“ patalpose, Gynėjų g. 14, Vilnius. Integracija į studijų procesą gali vykti įvairiai: ankstesniais metais vieni dėstytojai kartu su studentais ateidavo į praktinius seminarus, kiti - studentų dalyvavimą programoje užskaitė kaip praktinį darbą ar pridėjo studentams papildomų balų. „Futurepreneurs“ programa vyksta anglų kalba, tad galite įtraukti ir iš užsienio atvykusius studentus.

Renginių kalendorių rasite čia: https://futurepreneurs.eu/ 

Dėl integracijos galimybių ir susijusių klausimų kreipkitės el. paštu 

pr lapes 1© Fast Focus

Sausio 15 vakarą Nacionalinėje dailės galerijoje buvo išdalinti geriausių 2019 – ųjų komunikacijos projektų apdovanojimai „PR Lapės“. Renginio tema ir pagrindinis šūkis – „Lapei nevienodai!”, todėl paraiškas teikė projektai, susiję su visuomenės, pasaulio aktualijomis, sprendžiantys socialines, aplinkos problemas, skatinantys solidarumą, pilietiškumą, socialinę atsakomybę ir gerumą šalia esančiam. Šiemet sulaukta net 78 paraiškų, iš kurių renginio metu apdovanoti septynių nominacijų nugalėtojai, jų gretose – viešos ir privačios organizacijos.

„Džiaugiuosi Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto studentų nuosekliai įgyvendinamu apdovanojimų konkursu „PR Lapės“, prisidedančiu prie komunikacijos svarbos bei šios profesijos prestižo stiprinimo bei atkreipiančiu visuomenės dėmesį į svarbius socialinius klausimus. Tokie konkursai ne tik suteikia galimybę profesionalams įsivertinti savo veiklą, pasidalinti ir pasisemti gerosios praktikos pavyzdžių, bet ir įkvepia kitus kolegas naujoms idėjoms bei iniciatyvoms“, - kalbėjo apdovanojimų komisijos pirmininkė, Europos komunikacijos direktorių asociacijos ambasadorė Lietuvai Lina Jakučionienė.

Šių metų „PR Lapės“ nugalėtojai:

 • Nuoseklioji lapė: „Vilnius skaito“, organizacija – VšĮ „Mūzų bokštas“;
 • Bendruomenišoji lapė: #KeičiuRatusĮDarnius #AtleiskAutomobili, organizacija – SĮ „Susisiekimo paslaugos";
 • Atsakingoji lapė: Eksperimentas. Spaudos laisvės atgavimo dienai, organizacija – Lietuvos Nacionalinis Radijas ir Televizija (LRT);
 • Inovatyvioji lapė: „Kaunastic VR”, organizacija – VšĮ „Kaunas IN”;
 • Kūrybiškoji lapė: „ČIA BUVO SAŠA”, organizacija – UAB „Cinema Ads”;
 • Virusinė lapė: Alytaus miesto mero Nerijaus Cesiulio politinės komunikacijos krizės metu projektas: „Būti, o ne atrodyti. Alytaus gaisro atvejis”, organizacija – Alytaus miesto savivaldybė;
 • Pilietiškoji lapė: „Tegul žydi laisvė”, organizacija – Lietuvos Nacionalinis Radijas ir Televizija (LRT).

PR Lapių komisiją sudarė pirmininkė Lina Jakučionienė ir nariai Prof. Dr. Rimvydas Laužikas, Aidis Dalikas, Valdas Lopeta, Aurelijus Katkevičius, Mintautė Jurkutė, Dr. Elena Martinonienė, Mantas Dubauskas, Aidas Puklevičius ir Ieva Naujalytė.

conference 2705706 1920

Prieš renkantis ką studijuoti kyla įvairių klausimų. Kodėl verta rinktis vieną ar kitą studijų programą? Kokios karjeros perspektyvos atsiveria pasirinkus vieną ar kitą studijų kryptį? Kokias žinias ir gebėjimus galima įgyti studijuojant tam tikrą studijų programą?

Norėdami atsakyti į Jums rūpimus klausimus, kviečiame apsilankyti Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto organizuojamose atvirų durų dienose.

Susitikimo metu Jūsų laukia:

 • Paskaita „Komunikacijos iššūkiai ir galimybės besikeičiančiame pasaulyje“
 • Studijų programų pristatymas
 • Susitikimas su studentais
 • Individualios konsultacijos

Vizito trukmė – 2-3 val.

VU Komunikacijos fakulteto atvirų durų dienos vyks šiomis dienomis:

 • 2020 m. vasario 14, 21, 28
 • 2020 m. kovo 6, 13, 20, 27
 • 2020 m. balandžio 3, 10, 17, 24
 • 2020 m. gegužės 8, 15, 22, 29

Suinteresuoti asmenys (mokyklos, klasės, moksleiviai) turi iš anksto užsiregistruoti dėl atvykimo į fakultetą: .

Priimamos įvairaus dydžio asmenų grupės. Vizito laikas derinamas atskirai, kad būtų patogus tiek atvykstantiems asmenims, tiek fakulteto atstovams.

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto adresas: Saulėtekio al. 9 (I-ieji rūmai), Vilnius.

Kontaktinis asmuo: Povilas Šklėrius, +37061124559,

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos