Naujienos

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetas kviečia į tradicinę XXIII mokslinę konferenciją „Lietuviškos spaudos tėkmėje: Panevėžio regiono periodiniai leidiniai 1918–1940 metais“, skirtą spaudos lietuviškais rašmenimis atgavimo 120-osioms ir laikraščio „Panevėžio balsas“ įsteigimo 100-osioms metinėms pažymėti. Konferencija vyks 2024 m. spalio 24 d. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje. 

naujienai panevezio

Skaityti daugiau...

Būdamas ambicingas ir užsispyręs sportininkas, Matas Bagamolovas net neabejojo, kad jo karjeros kelias vingiuos lengvosios atletikos stadionais ir maniežais, o sunkus darbas padės nuskinti ne vieną pergalę. Tačiau patirtos sunkios traumos užbaigė jo sportinę karjerą ir gyvenimą nukreipė kita linkme. Iš lengvosios atletikos maniežo Matas, pasirinkęs žurnalistikos studijas, pasuko į Vilniaus universiteto (VU) Komunikacijos fakulteto auditorijas ir jau po antro kurso praktikos buvo vadinamas vienu geriausių lengvosios atletikos komentatorių Lietuvoje.


naujienai mato interviu

Skaityti daugiau...
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos