Naujienos

 Logo vilniaus universitetas download

Dėl rinkimų į VU Senatą

Komunikacijos fakulteto rinkimų komisija informuoja, kad rinkimuose į Vilniaus universiteto (VU) Senatą balsavo 26 Fakulteto rinkėjai iš 42.

Doc. dr.  Marijos Stonkienės kandidatūrai pritarė 17, nepritarė 4, susilaikė 5 Fakulteto rinkėjai.

Senato rinkimuose dalyvauja kandidatė doc. dr. Marija Stonkienė.

Vadovaujantis VU Senato 2021 m sausio 11 d. nutarimu SPN-1 „Dėl elektroninio balsavimo būdo Vilniaus universiteto senato nario rinkimuose Komunikacijos fakultete“, pakartotinis rinkimų balsavimas VU Komunikacijos fakultete vyks 2021 m. sausio 21 d. nuo 8:00 iki 20:00 elektroniniu būdu. Fakulteto rinkėjai į savo VU tarnybinio el. pašto dėžutę gaus nuorodą, kuri bus aktyvuota balsavimui skirtu laiku, ir galės pasirinkti balsuoti.

KF rinkėjų sąrašas: nuoroda.

Sąrašas parengtas vadovaujantis Vilniaus universiteto Statuto 12 straipsnio 4 dalimi.

*** 

Dėl rinkimų į KF Tarybą

Komunikacijos fakulteto rinkimų komisija informuoja, kad Komunikacijos fakultete vykusiuose Tarybos nario rinkimuose dalyvavo 33 rinkėjai iš 42.

BALSAVIMO REZULTATAI:

Prof. dr. Asta Mikalauskienė 

Prof. dr. Aušra Navickienė 

11 

Prof. dr. Andrius Vaišnys 

16 

Susilaikau: 

 

Komunikacijos fakulteto rinkimų komisija konstatuoja, kad Komunikacijos fakultete tarybos nario rinkimuose nė vienas kandidatas nesurinko pusės ar daugiau balsavusių rinkėjų balsų.

Fakulteto Tarybos nario rinkimuose dalyvauja trys kandidatai:

  • prof. dr. Asta Mikalauskienė; 
  • prof. dr. Aušra Navickienė; 
  • prof. dr. Andrius Vaišnys. 

Pakartotinis balsavimas, suderinus su Informacinių technologijų paslaugų centro specialistais, vyks elektroniniu būdu 2021 m. sausio 21 d. nuo 8:00 iki 20:00. Fakulteto rinkėjai į savo VU tarnybinio el. pašto dėžutę gaus nuorodą, kuri bus aktyvuota balsavimui skirtu laiku, ir galės pasirinkti balsuoti.

KF rinkėjų sąrašas: nuoroda.

Sąrašas parengtas vadovaujantis Vilniaus universiteto Statuto 12 straipsnio 4 dalimi.

*** 

KF Rinkimų komisija:

  • doc. dr. Tomas Petreikis (pirmininkas);
  • asist. dr. Beata Grebliauskienė;
  • Kristijonas Ražickas (studentų atstovas).

Skaitmeninis vaizdas 1

Naujuosius metus VU biblioteka pradeda su reikšmingomis permainomis – visuomenei pristatydama įspūdingą dovaną: tūkstančiams bibliotekos suskaitmenintų dokumentų suteikiamas viešo naudojimo statusas. Šis sprendimas reiškia, kad bibliotekoje saugomi kultūros objektai, nuo šiol žymimi Public domain ženklu, tampa viešo naudojimo, laisvai prieinami visuomenei, o jų panaudos neriboja autorių teisės.

Skaityti daugiau...

new data services Ar iTL4QKl4 unsplash

Gebėjimas efektyviai planuoti savo veiklą svarbus ir kiekvienam žmogui, ir verslo įmonėms, ir valstybėms. Strateginio planavimo paskaitų metu Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Medijų ir skaitmeninės leidybos magistro studijų programos studentai mokėsi ne tik suprasti strateginio planavimo principus, bet ir vykdė praktinę užduotį – sudaryti Lietuvos leidybos sektoriaus prognozę 2030-iems metams.

Skaityti daugiau...
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos