Naujienos

andrius vaisnys

Šių metų pradžioje išleista Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto mokslininko prof. Andriaus Vaišnio monografija „Žurnalistikos potvynis: Lietuvos žiniasklaidos sistemos kaita, 1986–1990“. Šioje knygoje profesorius nagrinėja, kaip iro komunistinis žiniasklaidos modelis kintant jo priemonių turiniui ir darbuotojų požiūriams vienu iš radikaliausios transformacijos laikotarpių – 1986–1990 m. Remdamasis medijų turinio analize, archyvinių fondų dokumentais, mokslininkas bando atsakyti į pamatinį klausimą, kodėl Atgimimo metais pakilus žurnalistikos bangai buvusios propagandinės sistemos dalyviai gebėjo visiškai pakeisti turinį ir, jai atslūgus, išlikti naujomis aplinkybėmis.

Skaityti daugiau...

Logo vilniaus universitetas download

Informuojame, kad atsižvelgdama į infekcijos COVID-19 plitimo grėsmę ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimus, koronaviruso prevencijai skirta darbo grupė nusprendė pratęsti nuotolinio mokymosi ir darbo terminą dar 2 savaitėms iki balandžio 13 d. 24 val. su galimybe šį laikotarpį pratęsti. Studijos ir darbas šiuo laikotarpiu vyks nuotoliniu būdu – paskaitos ir seminarai universiteto patalpose nevyks.

Skaityti daugiau...

Antanas Kairys

Šiuo įtemptu laikotarpiu itin svarbu vadovautis patikima, autoritetingų šaltinių informacija, nes visuomenėje ir socialiniuose tinkluose sparčiai plinta gandai, melagingos naujienos. Svarbu ir išlikti ramiems bei rasti veiklos, kol tenka izoliuotis namuose. VU Filosofijos fakulteto Psichologijos instituto mokslininkas doc. dr. Antanas Kairys LRT radijo laidoje „Ryto allegro“ patarė, kaip išvengti panikos pandemijos metu ir kaip leisti laiką namuose.

Skaityti daugiau...
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos