Komunikacijos fakulteto leidžiami periodiniai mokslo žurnalai:

 

Information & Media

Informinformation and mediaation & Media yra deimantinės atvirosios prieigos žurnalas, kuris publikuoja recenzuojamus mokslinius straipsnius plačioje informacijos ir komunikacijos mokslų srityje. Tobulindama recenzavimo kultūrą redakcinė kolegija ir recenzentai siekia padėti autoriams pagerinti pateiktus tekstus. 
Indeksuojamas Scopus ir įtrauktas į Norvegijos mokslo žurnalų registrą [https://kanalregister.hkdir.no/publiseringskanaler/Om].

 

 

 

Knygotyra

knygotyraKnygotyra yra deimantinės atvirosios prieigos mokslinis žurnalas, skirtas tarpdisciplininiams knygos ir kitų dokumentinių medijų, taip pat ir skaitmeninių, tyrimams. Žurnalo tematika apima knygos mokslų teoriją ir metodologiją, knygos istoriją, istoriografiją ir šaltiniotyrą, tradicinės ir skaitmeninės leidybos, medijų raštingumo ir skaitymo, knygos meno, bibliofilijos, knygos paveldo tyrimus, knygos sociologiją, taip pat artimas knygotyrai giminingų humanitarinių ir socialinių mokslų šakas.
Indeksuojamas Scopus ir įtrauktas į Norvegijos mokslo žurnalų registrą [https://kanalregister.hkdir.no/publiseringskanaler/Om].

 

 

Žurnalistikos tyrimai

Žurnalistikos tyrimaiŽurnalistikos tyrimai orientuojasi į publikavimą įvairių tyrimų, susijusių su žurnalistikos ir medijų vystymųsi.  Taip pat spausdina straipsnius apie šiandieną kylančius iššūkius – propaganda, informaciniai karai, politinė komunikacija. Straipsniai gali būti orientuoti į vietos arba globalių problemų aptarimą.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos