ziniu vadyba ir lyderyste

Krypčių grupė Socialiniai mokslai Trukmė
1,5 metų
Studijų kryptis Informacijos paslaugos Studijų forma Nuolatinė
Kvalifikacinis laipsnis Socialinių mokslų magistras Studijų programos apimtis 90 kreditų

 

„Inovacijos skiria lyderį nuo pasekėjo“ – Steve‘as Jobsas

Aplinkos stebėjimas, naujos žinios,  lyderystė,  kūrybiškumas  ir nuolatinė kaita –  tai pagrindiniai  prasminiai  žodžiai, kurių esmės ir turinio plačiu ir lanksčiu   suvokimu  turi vadovautis  šiuolaikinis  vadybininkas bei kiekviena šiuolaikiška organizacija, siekianti konkurencinės sėkmės.

Programos tikslas

Rengti intelektualiam, kūrybiškam, naujomis žiniomis grįstam verslui aukštos kvalifikacijos specialistus, gebančius panaudoti žinių valdymo metodus organizacijos informacinei infrastruktūrai sukurti ir lyderystės gebėjimus užtikrinančius efektyvų organizacijos valdymą ir kūrybišką, novatorišką problemų sprendimą.

Programa skirta iniciatyviems, kūrybiškiems vertinantiems žinias ir siekantiems karjeros galimybių. Programos struktūra ir dėstomų dalykų turinys orientuotas į sėkmingo verslo, grindžiamo nuolatinio mokymosi, naujų žinių, kaip ekonominės gėrybės kūrimu ir jų novatorišku panaudojimu.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos