VU Komunikacijos fakulteto
projektinės veiklos koordinavimas:

Projektų vadybininkė Renata Stonytė
Bernardinų g. 11 | Tel. (8 5) 219 3038
El. paštas 

Nuo pat įkūrimo VU Komunikacijos fakultetas aktyviai dalyvavo įvairiuose tarptautiniuose ir nacionaliniuose projektuose. Tarp pirmųjų ypač pažymėtini Europos Sąjungos TEMPUS programos projektai „Informacijos menedžmento programa Lietuvai“ (1995–1998) ir „Tarptautinės komunikacijos programa Lietuvai“ (1996–1999). Pagal šiuos projektus trejus metus užsienio universitetuose kasmet studijavo po keliolika magistrantų bei stažavosi keliolika dėstytojų ir darbuotojų; užsienio kolegos iš partnerių universitetų (Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Olandijos ir Švedijos) vedė intensyvius kursus Vilniuje, konsultavo modernių mokymo planų ir programų sudarymo ir įgyvendinimo klausimais.

2000–2006 m. Fakultetas dalyvavo daugelyje projektų, finansuojamų iš Leonardo da Vinci, Phare programų, ES 6-osios bendrosios mokslinių tyrimų programos, Atviros Lietuvos fondo ir kitų fondų lėšų. Lietuvai pradėjus įsisavinti Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšas, Fakultetas aktyviai įsitraukė ir į šių projektų rengimą bei vykdymą.

Nuo 2010 m. Komunikacijos fakultetas atnaujino savo projektinę veiklą, aktyviai įsitraukdamas tiek į nacionalinius, tiek į tarptautinius projektus, finansuojamus ES 7-osios bendrosios mokslinių tyrimų programos bei Lietuvos mokslo tarybos lėšomis. Naujos prioritetinės kryptys sietinos su skaitmeninių kultūros paveldo išteklių sklaida, siekiant atverti juos Europai ir pasauliui, taip pat su nacionaliniais Lituanistinių mokslo tyrimų infrastruktūros kūrimo klausimais bei atminties institucijų (archyvų, bibliotekų ir muziejų) lituanistinių rinkinių kompleksiniais ir tarpdalykiniais tyrimais.

Nuo 2012 m., siekiant užtikrinti sėkmingą projektinės veiklos tęstinumą Komunikacijos fakultete, jos koordinavimas patikėtas KF projektų vadybininkams.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos