52306163794 42bf7fd9dd oKomunikacijos fakulteto rinkimų komisija informuoja, kad Fakulteto bendruomenės susitikimas su kandidatais į dekano/ės postą prof. dr. Rimvydu Laužiku ir prof. dr. Renata Matkevičiene vyks 2022 m. lapkričio 16 d., trečiadienį, 11:00, Saulėtekio al. 9, I rūmuose 217 auditorijoje. Negalinčius prisijungti gyvai, kviesime dalyvauti nuotoliniu būdu per MS Teams.

Komunikacijos fakulteto rinkimų komisija informuoja, kad konkurse į Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto dekano/ės pareigas yra šie kandidatai:

Debatus moderuos Aleksandra Ketlerienė (LRT).
Savo klausimus kandidatams iki lapkričio 14 d. 12 val. galite užduoti ČIA. Visi debatų dalyviai klausimus kandidatams galės užduoti ir tiesiogiai.

Kviečiame aktyviai dalyvauti!

KF Rinkimų komisija:
Dr. Nijolė Bliūdžiuvienė (pirmininkė)
Dr. Beata Grebliauskienė
Lukrecija Kociūtė (studentų atstovė)