Studentai-ambasadoriai

Eimantas JanckauskasKūrybos komunikacija
Eimantas Jančauskas

Sveiki, esu Eimantas. Mėgstu save apkrauti pačiomis įvairiausiomis veiklomis, todėl, turbūt, ir pasirinkau šį Fakultetą. Visko čia labai daug! Nuo studentų draugijų iki įvairiausių būrelių bei žmonių, kurie suteikia labaaai daug galimybių! Jeigu labai nekantraujate susipažinti su Fakultetu, savo studijų programa ar tiesiog kirba kažkoks klausimėlis – drąsiai klauskite! Lauksiu jūsų Kūrybos komunikacijos studijose!

Susisiekti

 

 

Livija PestininkaiteKūrybos komunikacija
Livija Pėstininkaitė

Labas, moksleivi! Kai sako, kad studijų metai bus geriausi Tavo gyvenime – tikėk jais. Ir aš ne tik apie paskaitas ar referatų rašymus.Žinau, kad pradžia baisoka ir nežinai, ko tikėtis, ir net nesakysiu, kad man buvo kitaip – buvo ir baisu, ir kartais nelengva. Bet dabar ne apie tai! Pati be galo džiaugiuosi savo studijomis, tad pažadu savo energija užkrėsti ir Tave :) O jei kartais Tau pritrūktų gero vaibelio, ieškok garsiausio juoko – ten mane ir rasi ;)

Susisiekti

 

 

Marta GraiciunaiteKūrybos komunikacija
Marta Graičiūnaitė

Sveiki gyvi! Esu Marta, jei pamiršite vardą – nesupyksiu! Mėgstanti bendrauti, šokinėti ir bėgioti bei krėsti įvairias kvailystes. Dažnai šypsausi ir esu šiltas žmogutis, todėl nebijokite prieiti prie manęs ir užkalbinti, klausti, bendrauti, nes visada padėsiu įvairiais klausimai. Neretai tenka naktinėti, tad galite drąsiai rašyti ir po 00:00 valandos. Marta – jūsų paslaugoms!

Susisiekti

 

Kamile ZagurskyteLeidyba ir reklama
Kamilė Zagurskytė

Kaip toje dainoje – „nėra to blogo, kas neišeitų į gerą!“Taip ir aš žiūriu į gyvenimą! Tikiuosi ir TU esi žmogus, kuris bando ir ieško savęs, ir visiškai nebijo to „blogio“. Pasižadu TAU padėti įveikti visus būsimų ketverių metų sunkumus! Susirašom?

 

 Susisiekti

 

Akvile TamosiunaiteLeidyba ir reklama
Akvilė Tamošiūnaitė

Esu kupina entuziazmo, optimizmo ir išradingumo, nenustygstu vietoje ir stengiuosi semtis kuo daugiau skirtingų patirčių. Taip pat esu planuota ir organizuota, tačiau vis mokausi spontaniškumo. Popietė su draugais, kur skamba garsus juokas, man yra geriausias laiko praleidimo būdas.
Nori sužinoti daugiau Leidybos ir reklamos studijų programą? Parašyk man!

 Susisiekti

 

Kristijonas RazickasŽurnalistika
Kristijonas Ražickas

 Labas, esu Kristijonas (ne Donelaitis) Ražickas! Kuklus ir rimtas, svajotojas ir kūrėjas.
Mėgstu pasnaust, bet dėl jūsų nors ir visą parą nemiegočiau! Kur geriau bendraut, jei ne Komunikacijos fakultete? Ko geriau klaust, jei ne savo kuratoriaus? Tad klauskite, o aš atsakysiu!

 Susisiekti

 

 

Fausta JuceviciuteVerslo informacijos vadyba
Fausta Jucevičiūtė

Esu žmogus, į kurį visada galima kreiptis visais klausimais. Nėra nuotaikos – aš tau ją pakelsiu!

Nori pasidžiaugti – pasidžiaugsiu su tavimi kartu! Kyla klausimų – atsakymų į juos ieškosime bendromis jėgomis, o jeigu ne, rasime kas mums padės į juos atsakyti!

 Susisiekti

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos