52049833741 34c6c30431 oPrimename, kad šiuo metu vyksta priėmimas į Komunikacijos ir informacijos mokslų (toliau – KIM) krypties doktorantūros studijas.

2022 m. gegužės 17 d. – birželio 24 d. vyksta stojančiųjų prašymų registracija ir dokumentų teikimas.

Svarbu! iki birželio 16 d. (imtinai), stojantieji turi atsiųsti mokslinį projektą, tema iš patvirtintų priėmimo į doktorantūrą disertacijos tematikų sąrašo.

Daugiau informacijos apie priėmimo tvarką į KIM krypties doktorantūros studijas, moksliniam projektui keliamus reikalvimus skaitykite ČIA.

Apie priėmimą į Komunikacijos ir informacijos mokslų krypties doktorantūrą daugiau teiraukitės KIM krypties doktorantūros komiteto sekretoriate, el. paštu ; tel. (85)2366104.