Matome poreikį pasidalinti informacija apie Komunikacijos fakulteto erdvių išplanavimą. Todėl sukūrėme fakulteto erdvių išplanavimus su pažymėtomis  auditorijomis.

Komunikacijos fakulteto planus visada turėkite po ranka

Vienas dažniausių iššūkių, su kuriuo susiduria naujai prie fakulteto prisijungę studentai  - rasti  erdves, kuriose vyksta paskaitos. Dar daugiau sumaišties sukelia atvejai, kuomet yra fakulteto pastatų yra ne vienas. Todėl planuose rasite ne tik Saulėtekio al.  esančias auditorijas, bet ir senamiestyje esančių patalpų išplanavimus: Maironio bei Bernardinų gatvėse.

Lengvai raskite auditorijas, paskaitų ir seminarų erdves ir į paskaitas atvykite laiku.

Jei turite klausimų, rašykite.

Taip pat galite atsisiųsti pdf formatu čia.