Untitled designKomunikacijos fakulteto rinkimų komisija informuoja, kad rinkimuose į laisvą Vilniaus universiteto Senato nario vietą Fakulteto bendruomenėje iškelti du kandidatai, kuriuos patvirtino VU Centrinė rinkimų komisija:

Informuojame, kad prasidėjo agitacinis Komunikacijos fakulteto kandidatų į Senatą laikotarpis. Bendruomenės susitikimas su kandidatais doc. dr. Juozapu Blažiūnu ir prof. dr. Rimvydu Laužiku vyks sausio 25 d., trečiadienį, 11:00 val. MS Teams platformoje. Susitikimą moderuos Kristijonas Ražickas.

Kviečiame aktyviai dalyvauti!

KF rinkėjų sąrašas (sąrašas parengtas vadovaujantis Vilniaus universiteto Statuto 12 straipsnio 4 dalimi).

KF Rinkimų komisija:

• Doc. dr. Nijolė Bliūdžiuvienė (pirmininkė)
  • Asist. dr. Beata Grebliauskienė
  • Lukrecija Kociūtė (studentų atstovė)

Debatai

Informacija parengta 2023-01-24