2024 m. sausio 25 d. 12 val. Šv. Jonų bažnyčioje (Šv. Jono g. 12, Vilnius) bus teikiami diplomai Komunikacijos fakulteto magistrantūros studijų programų absolventams.

magistru diplomu iteikimas 2023 naujienai

Magistro diplomai bus įteikti Medijų ir skaitmeninės leidybos, Ryšių su visuomene, Tarptautinės komunikacijos bei Žinių vadybos ir lyderystės studijų programų studentams.

Iškilmių metu absolventus sveikins universiteto ir fakulteto atstovai, dėstytojai ir socialiniai partneriai.

Absolventus kviečiame atvykti 20 minučių prieš renginio pradžią ir pasirašyti dėl diplomo atsiėmimo, nespėjusieji iki renginio, galės pasirašyti ceremonijos metu ant presbiterijos.

Planuojama renginio trukmė apie 1,5 val.

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama.

Iki susitikimo šventėje!