2014 m. rugsėjo 19–20 dienomis Vilniuje vyko didžiausia iki šiol Baltijos šalyse vykusi konferencija, skirta kinui ir vizualioms medijoms aptarti „Krizė kine ir vizualinėse medijose“ (angl. „Crisis in Film and Visual Media“). Joje pranešimus skaitė 38 mokslininkai iš 3 žemynų, 13 šalių, 25 institucijų, kurių darbai kino, medijų ir vizualinės kultūros tematika yra plačiai žinomi akademiniame pasaulyje. Renginyje dalyvavo ir kino industrijos atstovai-praktikai.

Konferenciją „Krizė kine ir vizualinėse medijose“ organizavo Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Kūrybinių medijų institutas, bendradarbiaudamas su Šiuolaikinio meno centru ir Lietuvos kino centru.

Su konferencijos programa susipažinti galima svetainėje www.filmconference.kf.vu.lt.