Mykolas Markauskas

Mykolas Markauskas

„Delfi TV“ plėtros vadovas, „AltSpace“ įkūrėjas ir direktorius, buvęs „Laisvės TV“ direktorius / Verslo informacijos vadyba; Žinių vadyba ir lyderystė

 

Kodėl pasirinkote verslo informacijos vadybos studijas?

Tiesą pasakius studijas pasirinkau be ilgų svarstymų – akį patraukė įdomus programos turinys. Programoje gerai suderintas verslumas su kūrybiniais sprendimais.

Kokie buvo Jūsų studijų metai? Papasakokite ryškiausius savo prisiminimus iš studijų laikų.

Geriausius prisiminimus sieju su studentų atstovybe. Ten nuveikėme nemažai įdomių ir bendruomenei naudingų projektų – nuo pramoginių ir informacinių renginių, iki studentų atstovavimo akademiniais reikalais.

Kaip Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete įgytos žinios Jums pravertėdarbe?

Gana platus studijų profilis tikrai suteikė daug naudingų žinių, kurias pavertus įgūdžiais jos praverčia darbe. Komunikacija ir informacijos pateikimas įvairioms auditorijoms yra mūsų kasdienė duona. Rinkodara padeda plėsti auditorijas. Sociologiniai tyrimai – geriau pažinti mūsų žiūrovus, o psichologija – geriau perprasti kitą pusę derybų metu. Ir tai – tik maža dalis.

Kaip atrodo Jūsų darbo diena? Kokie įgūdžiai svarbiausi Jūsų darbe?

Mano darbo diena kaip karvės raštas – nėra dviejų vienodų. Šiuo metu mano pagrindinis tikslas – Laisvės TV strateginių ryšių mezgimas su Lietuvos ir užsienio partneriais. Tenka daug keliauti po pasaulį, pristatinėti Laisvės TV, kalbėti apie hibridines grėsmes ir dezinformaciją. Esame unikalus projektas, mūsų pavyzdys įkvepia panašias iniciatyvas ir kitose šalyse. Tam būtini geri derybiniai įgūdžiai, aiški ir lakoniška komunikacija, būtina kokybiškai išnaudoti kiekvieną pažinties su įvairiais žmonėmis minutę.

Kokiems žmonėms rekomenduotumėte rinktis verslo informacijos vadybos studijų programą?

Būsimiems studentams, kurie nori įgauti platesnį rinkodaros ir komunikacijos pagrindą tolimesnėms studijoms ir žinių gilinimui bei pritaikymui kasdienėje veikloje.

Kokiems žmonėms rekomenduotumėte rinktis žinių vadybos ir lyderystės studijų programą?

Žmonėms besidomintiems vidine organizacijų komunikacija, esantiems pakeliui į aukštesnes, galbūt vadovaujančias pozicijas. Studijų metu įgytos žinios padeda valdyti organizacijos informacinę aplinką.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos