Lina Jakucioniene

„Europos komunikacijos direktorių asociacijos“ ambasadorė Lietuvai, „Europos inovacijų projektai“ vadovė / Tarptautinė komunikacija

 

Kodėl pasirinkote tarptautinės komunikacijos studijas?

Tarptautinės komunikacijos studijos – vienas iš geriausių mano priimtų gyvenimo sprendimų. Šiandieninė aplinka sparčiai keičiasi, evoliucionuoja, didelį vaidmenį vaidina globalizacija, todėl Vilniaus universitete įgytos tarptautinės komunikacijos žinios padeda eiti koja kojon su iššūkių ir naujų galimybių kupina aplinka.

Jau aštuonerius metus esu „Europos komunikacijos direktorių asociacijos“ ambasadorė Lietuvai (Belgija), ilgametė Tarptautinių konkursų „Digital Communication Awards“ (Vokietija), „Baltic Communication Awards“ (Latvija) Vertinimo komisijos narė. Dešimt metų ėjau Komunikacijos direktorės Baltijos šalyse pareigas, taigi teko atsakomybė už tarptautinę komunikacijos komandą. Esu tikra, jog tarptautinės komunikacijos studijos turėjo įtakos mano tarptautinei profesinei karjerai.

Kokie buvo Jūsų studijų metai? Papasakokite ryškiausius savo prisiminimus iš studijų laikų.

Universitete visada buvo labai gera aura. Niekada nesijautė atstumo tarp dėstytojų ir studentų. Dėstytojai buvo tapę gerais draugais, tačiau ta draugyste niekada nesinaudojome per egzaminus ar įskaitas. Draugystė buvo kupina pagarbaus požiūrio į dėstytojus.

Kaip Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete įgytos žinios Jums pravertė darbe?

Pradėjusi savo karjerą valstybinėje institucijoje, yra tekę atsiversti studijų užrašus, kad prisiminčiau tam tikro studijų dalyko žinias.

Žmonės dažnai skundžiasi neturintys viskam laiko. Gal galite pateikti keletą patarimų studentams kaip viską suspėti ir dirbti efektyviai?

Pastebėjau, jog mažiausiai padarau tuomet, kuomet turiu daugiau laisvo laiko. Ir atvirkščiai, daugiausiai - kai mano darbotvarkė perpildyta ir, atrodo, jog viskam įgyvendinti neužteks 24 valandų per parą. Tačiau viską sustyguoja disciplina ir planavimas. Reikia tik turėti noro, entuziazmo ir tikėjimo, kad viskas pavyks. Taip ir būna.

Kokiems žmonėms rekomenduotumėte rinktis tarptautinės komunikacijos studijų programą?

Sakoma, kad tai, ką žinojai vakar, nėra aktualu šiandien, o jei nežinai, kas bus rytoj, tampi nekonkurencingas. Viena iš svarbiausių asmeninių savybių komunikacijos specialistui yra smalsumas ir žingeidumas. Jei nesidomėsi tuo, kas vyksta pasaulyje, liksi stovėti vietoje. Taigi tarptautinės komunikacijos studijos padeda eiti pirmyn su aplinka, ir jas rekomenduočiau siekiantiems tapti ateities komunikacijos lyderiais.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos