Kamile Kalibataite

 Spaustuvės „Petro ofsetas“ generalinė direktorė / Leidyba

 

Kodėl pasirinkote leidybos studijas?

Nuo paauglystės augau su knyga, jos gamybos procesu, tad buvo aktualu turėti ne tik praktinį, bet ir teorinį pagrindą, pasisemti daugiau šios srities žinių.

Kokie buvo Jūsų studijų metai? Papasakokite ryškiausius savo prisiminimus iš studijų laikų.

Vilniaus universitete praleisti studijų metai buvo vertingi. Visapusiškos gyvenimo pamokos: teoriniais, praktiniais, socialiniais aspektais. Puikūs žmonės, su kuriais praleidome ne vienerius metus drauge dirbdami, kurdami, besimokydami praplėtė akiratį bei nemažai išmokė.

Kaip Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete įgytos žinios Jums pravertėdarbe?

Komunikacijos fakultete įgytos žinios man gelbėja kasdien, bet jos papildytos mano vertybėmis, darbine praktika bei asmenybe. Vien žinios gyvenime nepadės, tai turi būti vientisas, išpildytas derinys.

Kaip atrodo Jūsų darbo dienai? Kokie įgūdžiai reikalingi Jūsų darbe?

Mano darbo diena yra nepastovi, nors darbus pradedu anksti, pati diena juos mėgsta pakoreaguoti savu ritmu. Daugiausia laiko praleidžiu bendraudama su savo komanda ar užsakovais, tokia mano tiesioginė pareigybė. Deriname projektus, konsultuojame, ieškome visoms pusėms naudingų kokybės bei kainos sprendimų. Realiai turiu organizuoti sklandų pardavimų bei gamybos skyriaus bendradarbiavimą.

Įgūdžiai praverčia absoliučiai visi: nuo komandinio darbo iki savarankiško kritinio vertinimo.

Kokiems žmonėms rekomenduotumėte rinktis leidybos studijų programą?

Mylintiems ar bent mėgstantiems knygas, spaudos pramonę. Kūrybiškumas yra neatsiejamas. Labai plati industrijos sritis, tad ir žmonės reikalingi labai įvairūs.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos