Irma Pužauskaitė

Irma Puzauskaite

Tarptautinės kino industrijoje dirbančių žmonių tobulinimuisi skirtos platformos „Directors LAB“ įkūrėja / Leidyba

 

Kodėl pasirinkote leidybos studijas?

Deja tuo metu tikrai nežinojau, ko aš noriu ir pagrindinė motyvacija buvo, jog tai buvo naujos studijos ir tai atrodė perspektyvu.

Kokie buvo Jūsų studijų metai? Papasakokite ryškiausius savo prisiminimus iš studijų laikų.

Ryškiausi prisiminimai visgi buvo apie žmones. Tuo metu į leidybą stojo žmonės su labai aukštais balais ir kurie mylėjo kultūrą ir meną, todėl susiradau daug bendraminčių, kurie gal ir buvo didžiausia mokykla - jų skirtingos pasaulėžiūros, jų atradimai ir pan. Taip pat man labai įsiminė Leidybų dienų organizavimas, kai pirmą kartą kvietim leidėjus ir studentus susiburti ir kalbėtis, dalyvavimas KFSA veikloje ir matymas, kaip StartFM atsirado. Nors specialybė buvo ne man skirta, bet žmonės, kuriuos sutikau pakeliui išmokė daug.

Kaip Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete įgytos žinios Jums pravertė darbe? Kuo gyvenime užsiimate šiuo metu?

Tik baigus universitetą įgavau drąsos eiti į kiną ir ten jau užsibuvau 10 metų. Šiuo metu ruošiuosi režisuoti savo pirmą pilno metro debiutinį vaidybinį filmą. Svarbu paminėti, jog studijų paskutiniais metais dirbau su Prof. dr. Elena Macevičiūtė prie savo baigiamojo darbo apie informacijos vadybą ir tai man padėjo susidėlioti struktūrą galvoje, kuri labai pravertė atėjus į kiną. Turėjau žinių apie komunikaciją, vadybinių žinių, o kine informacija keliauja greitai ir jos daug, tai informacijos vadybos žinios padėjo, ir iš pat pradžių dirbau administracinį darbą. Esu išleidusi ir kino katalogų.

Kokiems žmonėms rekomenduotumėte rinktis leidybos ir reklamos studijų programą?

Rekomenduočiau tiems, kurie myli ir nori dirbti su tekstais ir manau visa kita gali susidėlioti gyvenime. Vaizdas ir kinas yra mano aistra ir dėl jo turiu daug motyvacijos žengti per iššūkius ir sunkumus, manau tas daug svarbiau, nei saugumas, žinios.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos