Henrikas Draugelis

Muzikos atlikėjų vadybininkas ir komunikacijos specialistas, muzikos apdovanojimų M.A.M.A. komunikacijos specialistas / Kūrybos komunikacija

 

Kas paskatino pasirinkti kūrybos komunikacijos studijų programą?

Skatinti niekam nereikėjo, tačiau žinojau, koks aš esu ir kaip save įsivaizduoju po keleto metų. Būtent tokios pasirodė studijos – modernios, kūrybiškos, laisvos ir įvairios. Visada mėgau būti ten, kur daug veiksmo, iššūkių, o komunikacijos mokslas ir yra apie tai. Nei karto nesuabejojau savo pasirinkimu ir visais studijų metais džiaugiausi programos įvairove bei itin plačiai formuojamu profiliu. Šiandien, atrodo, galiu daryti daugiau nei galėjau įsivaizduoti.

Kokie buvo Jūsų studijų metai? Papasakokite ryškiausius savo prisiminimus iš studijų laikų.

Studijų metu paliko įspūdį tai, kad susirinko daug skirtingų kūrybingų asmenybių, kurios turi skirtingus tikslus ir siekius, o būtent tai kuria ne konkurenciją, bet labai gražius santykius, iš kurių išaugo ne vienas kūrybingas projektas. Studijų metu džiaugiausi ir laisve, kurios dėka galėjau suderinti darbą su mokslais. Darbas padėjo papildyti universitete įgytas kompetencijas, o universitetas papildyti tai, ko trūko darbe.

Ryškiausi studijų prisiminimai, tai visi tie metai, praleisti universitete. Visi jie daugiau ar mažiau ryškūs, bet labiausiai įsiminę keletas dėstytojų, kurie įkvėpė.

Kaip Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete įgytos žinios Jums pravertė darbe?

Žinoma, kad įgytos žinios padėjo įsitvirtinti ten, kur dabar esu. Universitete įgytos žinios yra visa ko pradžia ir pagrindas, kurį tvirtinti reikia kiekvieną dieną. Manau, kad būtent pirmieji metai Komunikacijos fakultete davė tai, ką galima „parduoti“ darbdaviui ir kur kas lengviau susirasti darbą. O toliau viskas priklauso tik nuo paties savęs, kiek sugebėsi įsisavinti tai, ką gauni iš aplinkos.

Kokiems žmonėms rekomenduotumėte rinktis kūrybos komunikacijos studijų programą?

Manau, kad kūrybos komunikacija skirta mėgstančioms iššūkius, nemėgstančioms savęs įspausti į kažkokius rėmus, kūrybingoms, aktyvioms asmenybėms. Rinkdamasis šią studijų programą turi tvirtai žinoti, kad tau patinka būti įvykių epicentre, nebijai būti „pats sau bosas“ ir imsiesi iniciatyvos, nelaukdamas nurodymo.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos