Beata Nicholson

Televizijos laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė / Ryšiai su visuomene; Žurnalistika

 

Kodėl nusprendėte studijuoti Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete?

Jau vyresnėse klasėse nusprendžiau, kad noriu būti žurnalistė, tai kryptingai to ir siekiau, lankiau jaunojo žurnalisto mokyklą ir būrelį Kėdainiuose, paskui įstojau mokytis. Tai buvo mano svajonė. Vilniaus universitetas man be abejonės yra autoritetingiausia mokslo įstaiga Lietuvoje.

Kokie buvo Jūsų studijų metai? Papasakokite ryškiausius savo prisiminimus iš studijų laikų.

Studijų metai buvo tikrai svarbūs – jų metu subrendau ir sutikau geriausius draugus. Žurnalistikos institutą prisimenu su džiaugsmu ir nostagija, vėliau studijavau Ryšių su visuomene magistrantūros studijų programą tame pačiame Komunikacijos fakultete. Man patiko visos studijos ir tos žinios, kurias jų metų gavau.

Kaip Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete įgytos žinios Jums pravertė darbe?

Studijos man patiko ir buvo tikrai naudingos. Vėliau, kai jau rinkausi kur dirbti, tai dariau tai, ko išmokau. Mano pirmasis darbas buvo žinių reporterės. Išmokau rinkti ir sisteminti informaciją, ir, žinoma, bendrai studijų programa man buvo įdomi.

Kiek verslui svarbi efektyvi komunikacija?

Dabar gyvename laikais, kai komunikacija yra viskas. Todėl tai verslui yra ypač svarbu. Žinoma, reikia ir komunikuoti kryptingai ir tikslingai, nes dabar gyvename informacijos pertekliuje.

Kokiems žmonėms rekomenduotumėte rinktis komunikacijos ir informacijos krypties studijas?

Visiems, kuriems šios studijos atrodo įdomios.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos