Antanas Mikalauskas

Antanas Mikalauskas

Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos LiJOT prezidentas, buvęs ISIC Lietuva vadovas / Kūrybos komunikacija

 

Kodėl nusprendėte studijuoti Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete?

Pasirinkau šias studijas, kad turėčiau laisvę ir galimybę rinktis savo profilį, ateitį. Niekada nenorėjau būti vienakryptis specialistas. Save visada siejau su daug sričių – ir politika, ir komunikacija, ir projektų valdymu – todėl šios studijos buvo vienintelis ir turbūt geriausias sprendimas.

Kokie buvo Jūsų studijų metai? Papasakokite ryškiausius savo prisiminimus iš studijų laikų.

Niekada negalvojau, kad mokysiuosi dailės istorijos. Matyt dėl to labiausiai tai ir įstrigo, kad niekada nieko bendro neturint su daile – dabar dailėje supranti tam tikrus simbolius, taisykles.

Kaip Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete įgytos žinios Jums pravertėdarbe?

Praplėstu požiūriu į kitų darbą. Kaip pavyzdį būtų galima laikyti V. Pauliukačio darbą su studentais seminarų metu siekiant parodyti koks atsakingas ir tuo pačiu sudėtingas yra darbas žmonių, kurių televizijoje nematome, o jie nudirba svarbiausią darbą, kad kiekvienas reportažas, pasiekiantis žiūrovą, būtų apgalvotas, kokybiškas ir turintis savyje kokybiško turinio.

Kokiems žmonėms rekomenduotumėte rinktis kūrybos komunikacijos studijų programą?

Norintiems mėgautis studijomis, turėti laisvę rinktis ir modeliuoti save studijų metais.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos