Andrius Pacevičius

Pavežėjimo kompanijos „Bolt“ vadovas Lietuvos regionui / Bibliotekininkystė ir informacija

 

Kodėl nusprendėte studijuoti Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete?

Aš buvau vienas tų, kurie nelabai projektavo savo mokslų/karjeros. Vilniaus universitetas – geriausias universitetas? Taip. Komunikacijos fakultetas – skamba gerai ir moderniai? Taip. Toks ir buvo pasirinkimas, kurio, aišku, niekada nesigailėjau.

Kokie buvo Jūsų studijų metai? Papasakokite ryškiausius savo prisiminimus iš studijų laikų.

Pirmi kursai buvo pilni vakarėlių, renginių ir kitų studentiško-akademinio gyvenimo naujovių. Vėliau jau pradėjau rimčiau apie viską galvoti. Bakalauro darbą rašiau apie komiksus – ko dar gali norėti?

Kaip Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete įgytos žinios Jums pravertė darbe?

Galiu rasti bet kokią informaciją bet kur, padėjo ugdyti kritinį mąstymą, atskirti naudingą informaciją/naujienas nuo komunikacinių šiukšlių.

Kaip atrodo Jūsų darbo diena? Kokių įgūdžių reikalauja Jūsų darbas?

Darbas prasideda vos atrakinus telefoną ryte ir baigiasi tik užrakinus vakare, darbas gali vykti bet kur, kur yra 4G rinterneto ryšys. Darbas reikalauja gebėjimo filtruoti informaciją, matyti tendencijas skaičiuose. Iš kitos pusės, kaip iš žmogaus, kuris dirba su kitais žmonėmis, reikalauja matyti visų kolegų asmeninius bruožus, stiprybes ir padėti jas išnaudoti bei ugdyti silpnesnes puses.

Kokiems žmonėms rekomenduotumėte rinktis studijas Komunikacijos fakultete?

Visiems ir visokiems, kurie nebijo pasaulio ir kuriems bet koks pokytis yra tiesiog dar viena galimybė.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos