Sumaniausioms LAPĖMS išdalinti apdovanojimai

Trečiadienį, jau antrus metus iš eilės, Vilniaus universiteto (VU) studentai apdovanojo sumaniausias Lietuvos ir tarptautines verslo kampanijas, nevyriausybines organizacijas bei viešojo sektoriaus įstaigas. Šiemet „PR LAPĖS 2014“ apdovanojimai įteikti už gamtą tausojančias iniciatyvas.

Įmones ir organizacijas pristatyti savo per praėjusius metus vykdytus projektus, kuriais puoselėjama socialinė atsakomybė, tausojant ir rūpinantis gamta, pakvietė VU Komunikacijos fakulteto Ryšių su visuomene magistrantai. Konkurso organizatoriai sulaukė 22 projektų paraiškų, kurias įvertinti patikėta ekspertų komisijai.

„Šiųmetinio konkurso tema – sumani ekologija, kurią mes apibrėžėme ne tik kaip ekologiškų, bet ir inovatyvių, atsakingų, o svarbiausia – pritaikomų idėjų sąveiką. Norėjome, kad šis konkursas netaptų tik įmonių ir organizacijų apdovanojimais, bet ir susitikimo vieta, kur būtų galima pasidalinti gerąja patirtimi ir rasti idėjų, kaip pereiti prie žalio, ekologiško ir atsakingo verslo“, – apdovanojimų ceremonijos metu kalbėjo viena iš konkurso organizatorių Kristina Kazlauskaitė.

Komisija, kurioje dirbo žurnalistai, ryšių su visuomene ekspertai, ekologijos ir aplinkosaugos specialistai bei verslo analitikai išrinko 7 laimėtojus, nominuotus sumanią ekologiją atspindinčiose kategorijose:

Aplinkai draugiškiausia lapė. Elektronikos platintojų asociacija ir projektas I – oji mokyklų aplinkosaugos olimpiada „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvenu“. Projektas apdovanotas dėl ypatingo dėmesio aplinkai, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį  ir ugdyti jaunąją kartą.

Kūrybiškiausia lapė. Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis „Nykštukas“ ir projektas „Ilgiausias kiliminis takas“. Apdovanojimas skiriamas už originalų ir netikėtą antrinių žaliavų panaudojimo būdą.

Inovatyviausia lapė. UAB „Fortum Klaipėda“ ir projektas „Termofikacinė jėgainė „Fortum Klaipėda“. Projektas buvo apdovanotas už ypatingą reikšmę ir svarbą aplinkai, inovatyvumą bei ilgalaikes perspektyvas.

Išmaniausia lapė. VšĮ „Ateities visuomenės institutas“ ir projektas „Internota“. Projektas apdovanotas už šviečiamojo pobūdžio ir plačiai pritaikomą žaidimą bei ilgalaikes perspektyvas. 

Startuolė lapė. Esquoia ir  projektas – „Milijono puslapių užrašinė“. Projektas apdovanotas už originalų, pritaikomą ir aktualų sprendimą bei ypatingą dėmesį aplinkai.

Ekonomiškiausia lapė. „Kauno technologijos universitetas“ ir projektas – „Žaliasis universitetas“. Projektas apdovanojimas skirtas už tvarumą, dėmesį aplinkai, bendruomeniškumą ir ilgalaikes iniciatyvas.

Mylimiausia lapė. UAB TAEM URBANISTAI su projektu „Endurance - teritorijų planavimas, darnaus judrumo valdymas ir plėtra“, kuris ne tik padeda sukurti darnią miesto transporto sistemą, bet ir mažinti neigiamą mobilizacijos poveikį aplinkai.

Sumaniausios LAPĖS vardą pelniusios įmonės ir organizacijos buvo apdovanotos stiklo menininkės Kamilės Stanevičiūtės (Mili.sekundės) specialiai šiam konkursui sukurtomis statulėmis. Jas gaminant buvo atsižvelgta į konkurso temą – sumanią ekologiją. Statulėlių gamybai panaudota antrarūšė, perdirbama žaliava – senas langinis stiklas.

Apdovanojimų ceremonija vyko Vilniuje, OSLO NAMŲ menų erdvėje. Šventėje dalyvavo VU Komunikacijos fakulteto bendruomenė, projektus konkursui pristačiusios įmonės bei ekologiško gyvenimo naujovėmis besidomintys svečiai. Renginio metu susirinkusius pasirodymais džiugino iliuzionistas-mentalistas Nicholas Kin bei dainininkė Eglė Gelažiūtė-Pranevičienė.

Nuotraukų galerija:

 

pr lapes 2014

 RĖMĖJAI

Vilniaus universitetas

Oslo namu logo

rootslive-logo

Stampline logo


GENERALINIS INFORMACINIS RĖMĖJAS

delfi logo 1

RENGINIO GLOBĖJAS

Darom

RENGINIO DRAUGAI

Sekundes 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos