52048771517 851a6fff36 oPranešame, kad pradėtos vykdyti Universiteto studentų apklausos (http://is.vu.lt ) apie pavasario semestro studijas, tad kviestume jus išsakyti nuomonę apie jų kokybę.

Studijuotų dalykų (modulių) / dėstytojų anketų sąrašas periodiškai atnaujinamas. Jei nerandate visų norimų užpildyti anketų, maloniai kviečiame prisijungti prie skilties „Apklausos“ po įvykusio dalyko (modulio) atsiskaitymo.

Pildydami anketas, turite galimybę laimėti prizą.

2022 m. birželio mėn. skelbsime laimėtojus. Anketose prašytume nurodyti elektroninio pašto adresą arba telefono numerį, kuriais galėtume susisiekti, jums laimėjus prizą. Jums nereikėtų nerimauti dėl anonimiškumo – jūsų pateikta asmeninė informacija nėra išsaugoma prie anketos atsakymų.

Laimėtojai bus atrinkti atsitiktiniu būdu, tad su jais susisieksime asmeniškai nurodytais kontaktais. Prizai bus išsiųsti į LP Express siuntų savitarnos terminalą.

Kilus klausimams - susisiekite su mumis.

Studijų kokybės ir plėtros skyrius, el. p.

Iš anksto dėkojame už skirtą laiką.