257463424 10159407819281224 2780549171290276809 n

Studente!

Artėjant Vilniaus universiteto Karjeros dienoms dalinamės informacija apie didžiausią Vilniaus universiteto Studentų atstovybės projektą, kurio metu yra sudaroma erdvė studentams lengviau siekti savo karjeros, o įmonių atstovams lengviau rasti ieškomus talentus.

Dalyvauti kviečiame visus aukštųjų mokyklų studentus, absolventus bei savo karjeros kelio ieškančius žmones.

Viską apie artėjantį didžiausią projekto renginį rasite ČIA.

O jau vasario 23 dieną, Vilniaus universiteto Karjeros dienos kviečia tave pasiklausyti startuolių sėkmės istorijų ir kartu su draugais savo svajone paversti startuolio planu renginyje „Nuo nulio iki mėnulio“.

Daugiau informacijos apie renginį ČIA.

Nieko nelauk ir nepraleisk savo karjeros galimybių VU KD!