NH.Bologne.2019bVU Komunikacijos fakulteto magistrantams paskaitas skaitys prof. dr. Nathalie Heinich CNRS (Centre national de la recherche scientifique (CNRS), Paryžius).

N. Heinich yra sociologė ir CNRS tyrimų vadovė. Be daugybės straipsnių, publikuotų mokslo ir kultūros apžvalgose, ji taip pat paskelbė daugiau nei trisdešimt knygų apie menininko statusą, autoriaus sampratą, šiuolaikinį meną, tapatybės problemas, vertybių sampratą, sociologijos istoriją. Žinomiausios jos knygos – „Le Paradigme de l’art contemporain. Structures d’une révolution artistique“ (Gallimard, 2014), „Des Valeurs“ (Gallimard, 2017) ir kitos. N. Heinich paskaitų tema – šiuolaikinio meno kaip meninės „paradigmos“ samprata bei vertybių sociologija skirtingose mokslinėse perspektyvose.

Virtualų prof. dr. Nathalie Heinich vizitą VU Komunikacijos fakultete remia Prancūzų institutas Lietuvoje.