Laisvos VF vietos 2020Studentai, mokantys už studijas, gali pretenduoti užimti laisvas valstybės finansuojamas vietas.

Po š. m. rugsėjo 28 d. įvykusios rotacijos laisvos valstybės finansuojamos vietos yra šiose BAKALAURO studijų programose:

III kursas (2019 m. stojimo srautas):

• Žurnalistika – 1 vieta.

Laisvos valstybės finansuojamos vietos bus užpildomos ne vėliau kaip iki 2021 m. spalio 15 d.

Prašymus dėl perkėlimo į VF vietą prašome pateikti VU informacinėje sistemoje (meniu punktas ePRAŠYMAI) ne vėliau kaip iki 2021 m. spalio 11 d.

Perkėlimas į laisvas VF vietas vykdomas remiantis „Laikinuoju Vilniaus universiteto studentų reitingavimo pagal studijų rezultatus ir rotacijos tvarkos aprašu“.

Aprašas skelbiamas fakulteto adresu: http://www.kf.vu.lt/studijos/studentams/pazangumo-eiles