Laisvos VF vietos 2020Studentai, mokantys už studijas, gali pretenduoti užimti laisvas valstybės finansuojamas vietas.

BAKALAURO studijų programose yra laisvų valstybės finansuojamų vietų:

I kursas (2021 m. stojimo srautas):

• Kūrybos komunikacija – 5 vietos;
  • Leidyba ir reklama – 3 vietos;
  • Žurnalistika – 3 vietos.

III kursas (2019 m. stojimo srautas):

• Žurnalistika – 1 vieta.

Laisvos valstybės finansuojamos vietos bus užpildomos po rudens semestro egzaminų sesijos, ne vėliau kaip iki 2022 m. kovo 1 d.

Prašymus dėl perkėlimo į VF vietą prašome pateikti VU informacinėje sistemoje (meniu punktas ePRAŠYMAI) po rudens semestro egzaminų sesijos, ne vėliau kaip iki 2022 m. vasario 24 d.

Perkėlimą į laisvas VF vietas vykdomas remiantis „Laikinuoju Vilniaus universiteto studentų reitingavimo pagal studijų rezultatus ir rotacijos tvarkos aprašu“.

Aprašas skelbiamas fakulteto adresu: http://www.kf.vu.lt/studijos/studentams/pazangumo-eiles