erasmusplus baltas

Komunikacijos fakulteto studentai, užpildę paraiškas dalyvauti Erasmus + studijų konkurse bei tenkinantys atrankos kriterijus, yra kviečiami atvykti į atrankos pokalbius.

Labas, gal tu ar tavo draugas buvai išvykęs į Erasmus+ (Arqus, Coimbra, ISEP programą, dvišales ir kitas sutartis) programos studijų/praktikos mainus? ✈️ Turėjai patį geriausią laiką per visą studijų laikotarpį? Mes ieškom būtent tavęs!

Naujas interaktyvus projektas “MainuoKF” ieško studentų, kurie norėtų pasidalinti gerąja mainų patirtimi, įspūdžiais, naudingais patarimais ir taip prisidėti kuriant patogią informatyvią platformą visam fakultetui.

Testų ar anketų pildyti nereikės, tavo istorijas išklausysime prie kavos puodelio☕️

Susisiek su mumis el. paštu   ir galbūt taip įkvėpsi ir kitus leistis į gyvenimo nuotykį!📚🇪🇺🛬