VU KF logo 12

Informuojame, kad 2020 m. birželio 15-16 d. 7.30-16.00 val. privalote atvykti į Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Studijų skyrių (212 kab.) pasirašyti už diplomą bei diplomo priedėlį Diplomų registracijos žurnale.

Vykdami pasirašyti turėkite savo rašiklį ir dėvėkite veido kaukę.

Pasirašyti už studentą gali ir kitas asmuo, bet jis privalo turėti notaro patvirtintą įgaliojimą dėl dokumentų tvarkymo Vilniaus universitete.

Nepasirašiusieji registracijos žurnale negalės gauti diplomo vyksiančiame diplomų įteikime.

Diplomų įteikimai vyks 2020 m. birželio 19 d. Vilniaus universiteto Centrinių rūmų ansamblyje esančiame Didžiajame kieme (Universiteto g. 3). Diplomų įteikimo valanda ir kitos sąlygos bus patikslintos vėliau fakulteto svetainėje ir atskiru el. laišku.

ATSISKAITYMO SU VILNIAUS UNIVERSITETU TVARKA

Sėkmingai baigus studijas ir norint gauti studijas patvirtinantį diplomą ir diplomo priedėlį, privalu atsiskaityti su Vilniaus universitetu. Atsiskaitymo su universitetu procedūros apibrėžtos Absolventų atsiskaitymo su Vilniaus universiteto tvarkoje (2016 m. gruodžio 1 d. įsakymu Nr. R-440).

Universiteto padaliniai, su kuriais privalote atsiskaityti, jei jiems esate skolingi, yra šie:

• Universiteto biblioteka (grąžinti knygas, kt.)
  • Universiteto Bendrųjų reikalų direkcijos Būsto skyrius
  • Vilniaus universiteto Studentų atstovybė. LSP galima grąžinti VU Jungtiniuose rūmuose (Saulėtekio al. 9), VU SA IF (Universiteto g. 7), VU SA CHGF (M. K. Čiurlionio g. 21), VU SA KnF (Muitinės g. 8, Kaunas) ir VU SA Centriniame biure (Universiteto g. 3, Observatorijos kiemelyje). Nesvarbu, kuriame kamieniniame akademiniame padalinyje mokosi studentas, jis gali grąžinti LSP bet kuriame punkte. Saulėtekio punkte LSP galima grąžinti nuo birželio 3 d.:
      pirmadieniais – nuo 12:00 iki 15:00;
      antradieniais – nuo 12:00 iki 15:00;
      trečiadieniais – nuo 16:30 iki 19:30;
      ketvirtadieniais – nuo 12:00 iki 15:00;
      penktadieniais – nuo 12:00 iki 15:00.

LSP gali grąžinti kitas įgaliotas asmuo, pavyzdžiui, absolvento draugas. Taip pat LSP gali būti siunčiamas ir registruotu laišku Vilniaus universiteto Studentų atstovybei (adresu: Universiteto g. 3, LT-01513, Vilnius). Jei nusprendėte grąžinti LSP siųsdami registruotą laišką, laiško registracijos numerį atsiųskite VU SA LSP koordinatoriui el. paštu , tam kad galėtų būti sekama LSP grąžinimo būsena.

Visais iškilusiais klausimais dėl pažymėjimų grąžinimo kreiptis į VU SA LSP koordinatorių Artūrą Anisimenką (; +370 6 456 6909) ir VU SA KF LSP koordinatorę Gabrielę Stankevičiūtę (; +370 6 362 2181).

LSP grąžinimo punktas VU Saulėtekio al. 9 Jungiamuosiuose rūmuose:

vusakf

Atsiskaityti su universitetu turite iki 2020 m. birželio 15-16 d., kai atvyksite pasirašyti diplomų ir diplomų priedėlių registracijos žurnale. Būtent tada fakulteto administracija VU Informacinėje sistemoje galės pažymėti, jog esate atsiskaitę su universitetu.