biagiamujudarbukonkursas

Vilniaus universiteto Technologijų uostas (VU Tech Hub) skelbia konkursą stipendijai už geriausią studijų metu parengtą baigiamąjį darbą tarpdisciplininėmis, technologijų, iššūkių visuomenei ir inovacijų tematikomis.

Kviečiame konkurse dalyvauti Vilniaus universiteto bakalauro bei magistro studijų studentus bei absolventus, kurie einamaisiais akademiniais metais apgynė baigiamąjį darbą vienoje iš pateiktų nominacijų kategorijų.

Po vieną stipendiją (300 Eur) yra skiriama keturiose kategorijose:

• Technologijos visuomenės raidai – už geriausią darbą, kuriame tiriami ir pristatomi technologiniai sprendimai, nulemiantys visuomenės raidą;
  • Visuomeniniai iššūkiai naujųjų technologijų amžiuje – už geriausią darbą, tiriantį robotizacijos, skaitmenizacijos ir dirbtinio intelekto poveikį visuomenės ir jos institutų vystymuisi;
  • Inovacijos gyvenimui – už geriausią darbą, kuriame siūlomas technologinis sprendimas visuomenės poreikiams tenkinti;
  • Geriausias tarpdisciplininis darbas – už geriausią darbą, kuriame nagrinėjamos aktualios sudėtinės problemos ir derinami skirtingų mokslų sričių tyrimo metodai.

Baigiamieji darbai kartu su papildomais dokumentais priimami iki birželio 29 d. el. paštu: .

Reikalingi dokumentai:

• Baigiamasis darbas (pdf);
  • Autoriaus: vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas;
  • Informacija apie baigiamąjį darbą: pavadinimas, gynimo data, kategorija į kurią pretenduojama bei trumpas pagrindimas (iki 100 žodžių), kodėl siūlomą darbą verta pripažinti geriausiu;
  • Baigiamojo darbo recenzija.

Iki liepos 31 d. vyksta vertinimas ir Komisija priima sprendimą. Nugalėtojų apdovanojimų renginys numatomas rugsėjo mėn., data bus paskelbta vėliau.

Daugiau informacijos apie konkursą galima rasti Vilniaus universiteto Technologijų uosto vardinės stipendijos nuostatuose.