84596200 2741122779307407 8872812713051422720 o

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto asist. dr. Tomas Petreikis parengė mokymo priemonę - knygą „Leidinių platinimas“.

Knyga „Leidinių platinimas“ skiriama Leidybos ir reklamos studijų programos studentams ir visiems savarankiškai besidomintiems šia leidybos ir prekybos sektoriaus sritimi. Joje pateikiama kurso programa, seminarų planai, savarankiškos užduoties aprašymai ir rinktinė bibliografija.

Mokymo priemonėje remiamasi geraisiais pasaulinės praktikos pavyzdžiais, Lietuvos platintojų patirtimi, specialiąja literatūra ir dėstymo metu surinkta informacija apie šalies knygų rinką. Kurso programą sudaro 20 temų, kurios orientuotos į aktualias užsienio ir Lietuvos knygininkystės patirtis. Jos išskirtos remiantis penkerių metų dėstymo patirtimi.

Knygą elektroniniu PDF formatu išleido Vilniaus universiteto leidykla, ją atsisiųsti galima čia: https://www.vu.lt/leidyba/images/eknygos/Leidiniu_platinimas.pdf