Tarptautinės knygotyros konferencijos 2013 pranešėjai (Justino Kirkučio nuotr.) KF vyko tarptautinė knygotyros  konferencija „Tradicinė ir skaitmeninė leidyba mažoje šalyje: patirtys ir perspektyvos“.

Konferencijoje analizuoti leidybos istorijos ir šiandienos situacijos klausimai. Tikimasi, kad konferencijos pranešimuose pristatytos ir gvildentos problemos paskatins tarpšakinius spaudos ir skaitmeninių medijų kūrybos, leidybos, gamybos, sklaidos ir recepcijos tyrimus, aktualizuos leidybos kaip svarbaus kultūrinės ekonomikos ir kūrybinių industrijų sektoriaus pažinimo svarbą.

Konferencija vyko Vilniaus universiteto bibliotekos Nacionaliniame atviros prieigos mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (Saulėtekio al. 5, 10222 Vilnius).

Konferencijos programa

Konferencijos svetainė

Vaizdo reportažas apie konferenciją laidoje Knygos per „Penki TV“ (2013-10-01):

Vaizdo reportažas apie konferenciją laidoje „Knygos per „Penki TV“ (2013-10-01)

Konferencijos vaizdai (Justino Kirkučio nuotr.):