20211001 125948Spalio 1 d. Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete iškilmingai paminėta Komunikacijos ir informacijos mokslų krypties doktorantūros studijų metų pradžia.

Jaunuosius mokslininkus pasveikino Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto dekanas prof. dr. Rimvydas Laužikas, prof. dr. (HP) Arvydas Pacevičius ir Komunikacijos ir informacijos mokslų krypties doktorantūros studijų komiteto pirmininkė prof. dr. Aušra Navickienė.

2021 m. sėkmingai disertacijas apgynusiems doktorantūros studentams buvo įteikti mokslų daktaro laipsnį suteikiantys diplomai. Diplomus šiais metais gavo ir sėkmingai disertacijas apgynė keturi doktorantūros studentai: Valius Venckūnas (disertacijos tema „LDK paveldo dalybų naratyvai Lietuvos ir Baltarusijos politinėje komunikacijoje XXI a. pradžioje“, mokslinio darbo vadovas prof dr. Andrius Vaišnys), Ingrida Kelpšienė (disertacijos tema „Dalyvaujamasis paveldas: žmonių kultūros paveldo lietuviškų „Facebook“ bendruomenių daugybinių atvejų tyrimas”, mokslinio darbo vadovas prof. dr. Rimvydas Laužikas), Fausta Kepalienė (disertacijos tema „Lietuvos mokslininkų atvirosios prieigos leidybinė elgsena ir ją lemiantys veiksniai“, mokslinio darbo vadovė prof. dr. Aušra Navickienė) ir Justas Gribovskis (disertacijos tema „Žinių valdymo įtaka organizacijos procesų pridėtinės vertės kūrimui“, mokslinio darbo vadovė prof. habil. dr. Zenona Atkočiūnienė).

„Jaunai komunikacijos ir informacijos mokslo krypčiai daktaro laipsnio įgijimas – labai svarbus, nes doktorantūros studijos – mūsų ateitis. Mokslininkų rengimas labai svarbi veikla ir Komunikacijos fakultetui, ir visam universitetui“, sveikinimo kalboje minėjo prof. dr. Aušra Navickienė.

Naują doktorantūros studentą Vytautą Beniušį ir studentę Justiną Paltanavičiūtę pasveikino ir antrųjų metų doktorantės Indrė Jovaišaitė-Blaževičienė ir Ilona Vitkauskaitė.

Sėkmingų mokslo metų naujiems doktorantams!

Kviečiame dar kartą pasiklausyti prof. dr. (HP) A. Pacevičiaus kalbos įrašo.

Operatorius ir montažo režisierius Lukas Pacevičius.