Vilniaus universiteto humanitarinių ir socialinių mokslų sričių doktorantus ir doktorantes kviečiame dalyvauti rudens mokykloje

50887206518 b14122a2e9 oVilniaus universiteto Komunikacijos fakultetas 2021 m. spalio 19–28 d. rengia rudens mokyklą HSM srities doktorantams (-ėms). Paskaitų ir seminarų metu doktorantai (-ės) gilinsis į akademinio rašymo subtilybes, informacijos paieškos strategijas bei įrankius; susipažins su tarptautinėmis duomenų bazėmis, publikacijų recenzavimo procesu bei mokslinių tyrimų etika. Šių kompetencijų ugdymas ir gilinimas yra svarbus įsitraukiant į tarptautines mokslines veiklas tokias kaip publikacijų rengimas, pranešimai mokslinėse konferencijose, dalyvavimas tarptautiniuose projektuose.

Doktorantai (-ės), dalyvavę visoje rudens mokyklos mokymų programoje, gaus tai patvirtinantį sertifikatą ir 0,5 ECTS kredito.

Paskaitas skaitys ir seminarus ves:

• Prof. dr. Peter Neijens – Amsterdamo (Nyderlandai) universiteto Komunikacijos fakulteto profesorius.
  • Prof. dr. Thomas D. Willson – Šefildo (Jungtinė Karalystė) universiteto profesorius emeritas, tarptautinio elektroninio žurnalo „Information Research“ redaktorius.
  • Doc. dr. Raminta Pučėtaitė – Vilniaus universitetas Kauno fakulteto Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos instituto docentė.
  • Urtė Milkintaitė – Vilniaus universiteto bibliotekos Studijų ir tyrimų palaikymo skyriaus vyresnioji bibliotekininkė.

Paskaitų temos ir tvarkaraštis:

spalio 19 d. spalio 20 d.
Doc. dr. Raminta Pučėtaitė

Ethics of and in traditional research and citizen science
(paskaita)

13:00 - 14:30 val.

Ethics of and in traditional research and citizen science
(seminaras)

11:00 - 12:30 val.

spalio 21 d. spalio 21 d.
Urtė Milkintaitė

Mokslinės informacijos paieškos įrankiai: duomenų bazės, talpyklos, mokslometriniai rodikliai
(paskaita)

13:00 - 14:30 val.

Bibliografinių duomenų tvarkymas ir saugojimas naudojantis programa Mendeley
(praktinis seminaras)

15:00 - 16:30 val.

spalio 25 d. spalio 28 d.
Prof. dr. Peter Neijens

Writing and submitting research papers: writing research papers

15:00 - 16:30 val.

Writing and submitting research papers: submitting papers: helpful tips on how to get published

15:00 - 16:30 val.

spalio 26 d. spalio 27 d.
Prof. dr. Thomas D. Willson

The structure of scholarly publishing - and its consequences for the author

15:00 - 16:30 val.

How to get published in international research journals

11:00 - 12:30 val.

Rudens mokykla vyks nuotoliniu būdu MS Teams platformoje. Dieną prieš renginį į savo el. paštą gausite prisijungimo nuorodą.

Dalyvių skaičius ribotas (tik 25 vietos), tad paskubėkite registruotis! Pasiekus maksimalų dalyvių skaičių registracija bus sustabdyta.

Registracija yra baigta.