VU KF logo 12

Ingrida Kelpšienė gins disertaciją tema „The participatory heritage: a multiple-case study of Lithuanian grassroots cultural heritage communities on Facebook“ komunikacijos ir informacijos mokslų krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2013–2020 metais Vilniaus universitete.

Mokslinis disertacijos vadovas – prof. dr. Rimvydas Laužikas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

Pirmininkė – doc. dr. Renata Šukaitytė-Coenen (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008);

Nariai:

• doc. dr. Salvijus Kulevičius (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005);
  • prof. dr. Arvydas Pacevičius (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008);
  • dr. Sara Perry (Jorko universitetas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005);
  • doc. dr. Martynas Petrikas (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, menotyra – H 003).

Su disertacija galima susipažinti Vilniaus universiteto bibliotekoje arba VU svetainėje https://www.vu.lt/naujienos/ivykiu-kalendorius/20210625#10872.

Disertacijos gynimas vyks viešame Gynimo tarybos posėdyje 2021 m. birželio 25 d. 11.00 val. nuotoliniu būdu MS Teams platformoje.

Stebėti disertacijos gynimą galite nuotoliniu būdu pasinaudodami šia nuoroda