audradierslawson

2021 m. gegužės 4 d. Tarptautinės komunikacijos (anglų ir lietuvių k.) ir Ryšių su visuomene studentams paskaitą apie krizių komunikaciją skaitys dr. Audra Diers-Lawson.

Dr. Audra Diers-Lawson yra Europos komunikacijos tyrimų ir švietimo asociacija yra mokslinė asociacijos Krizių komunikacijos skyriaus vadovė, Journal of International Crisis and Risk Communication Research redaktorė, Leeds Beckett universiteto dėstytoja ir mokslininkė.

Savo paskaitos metu dr. Audra Diers-Lawson dalysis sukaupta patirtimi ir kalbės apie krizių komunikaciją, analizuos nevyriausybinių organizacijų  komunikacijos ypatumus ir iššūkius, kurie kyla organizacijoms bendradarbiaujant su skirtingomis tikslinėmis grupėmis skirtingais kanalais.