VU KF logo 12

Tomaš Božerocki gins disertaciją tema „Medijų ir atminties laikmenų komunikacinė reikšmė formuojant Armijos Krajovos kolektyvinę atmintį XX a. viduryje“ komunikacijos ir informacijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2015–2019 metais Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete.

Mokslinis disertacijos vadovas – doc. dr. Renata Matkevičienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

Pirmininkas – prof. dr. Arvydas Pacevičius (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Nariai:

• dr. Rimvydas Laužikas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, informacija ir komunikacija – S 008);
  • dr. Remigijus Misiūnas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, informacija ir komunikacija – S 008);
  • habil. dr. Alvydas Nikžentaitis (Lietuvos istorijos institutas, humanitariniai mokslai, istorija – H 005);
  • Mārtiņš Kaprāns (Latvijos universitetas, socialiniai mokslai, informacija ir komunikacija – S 008).

Su disertacija galima susipažinti Vilniaus universiteto bibliotekoje arba  VU svetainėje .

Disertacijos gynimas vyks viešame Gynimo tarybos posėdyje MS Teams platformoje 2020 m. liepos 2 d. 11:00 val.

Stebėti disertacijos gynimą galite nuotoliniu būdu pasinaudodami nuoroda apačioje:

Join Microsoft Teams Meeting