VU KF logo 12

Austė Valinčiūtė gins disertaciją tema „Visuomenės nuomonė ir internetinės naujienų žiniasklaidos reprezentacijos skiepų tema Lietuvoje“ komunikacijos ir informacijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2014–2019 metais Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete.

Mokslinis disertacijos vadovas – prof. dr. Arvydas Pacevičius (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Mokslinis konsultantas – prof. dr. Mike S. Schäfer (Ciuricho universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

Pirmininkas – prof. dr. Elena Macevičiūtė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Nariai:

• dr. Kristina Juraitė (Vytauto Didžiojo universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008);
  • dr. Rimvydas Laužikas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008);
  • dr. Zinaida Manžuch (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008);
  • dr. Peter Neijens (Amsterdamo universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Su disertacija galima susipažinti Vilniaus universiteto bibliotekoje arba VU svetainėje .

Disertacijos gynimas vyks anglų kalba, viešame Gynimo tarybos posėdyje MS Teams platformoje 2020 m. liepos 3 d. 13:00 val.

Stebėti disertacijos gynimą galite nuotoliniu būdu pasinaudodami nuoroda apačioje:

Join Microsoft Teams Meeting