SimGames1Šių metų liepos mėnesį prasidėjo intensyvus projekto „Simuliaciniai žaidimai strateginėje komunikacijoje“ etapas, kurio metu bus vykdomi profesinio tobulėjimo užsiėmimai dėstytojams, kuriama ir išbandoma metodologinė medžiaga, skirta simuliacijų pasitelkimui aukštajame moksle.

Liepos 1-4 dienomis, Tartu Universitete (Estija) įvyko antrasis projekto susitikimas, kurio metu vyko paskaitos ir seminarai Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto bei projekto partnerių iš Latvijos ir Estijos dėstytojams. Mokymų metu buvo sukurtas ir pirmasis simuliacinio žaidimo scenarijus, kuriuo siekiama ugdyti strateginės komunikacijos, konfliktų sprendimo, bendradarbiavimo bei kitus šiuolaikinei darbo rinkai reikalingus įgūdžius.

Susitikimo metu sukurtas scenarijus jau šį rudenį bus testuojamas Vidzeme taikomųjų mokslų universitete (Latvija) vyksiančiame projektui skirtame renginyje. Simuliaciją išbandys Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto, Tartu univeristeto bei Vidzeme taikomųjų mokslų universiteto komunikacijos mokslų krypties bakalauro ir magistro studijų programų studentai.

SimGames projekto metu sukurtos simuliacijos bus skirtos studentų strateginės komunikacijos žinių ir gebėjimų ugdymui. SimGames projekto metu sukurti metodai leis studentams mišrioje mokymosi aplinkoje įgyti įgūdžius ir patirtį, grįstą realaus pasaulio problemomis, gebant tikslingai taikyti skaitmeninius įrankius.

Europos Sąjungos Erasmus+ programos KA2 (Bendradarbiavimas inovacijų ir keitimosi gerąja patirtimi tikslais) Aukštojo mokslo strateginės partnerystės projektas „Simuliaciniai žaidimai strateginėje komunikacijoje“ įgyvendinamas nuo 2018 m. gruodžio 1 d. iki 2021 m. gegužės 31 d.

Plačiau apie projektą: http://va.lv/en/research/projects/simulation-games-strategic-communication

ES erasmus