Michał Głowacki2019 m. kovo 25-29 d. Vilniaus universitete viešės Dr. Michał Głowacki iš Varšuvos universiteto.

Dr. Michał Głowacki turi ilgametės patirties kūrybinių industrijų ir žurnalistikos srityse: yra dirbęs įvairiuose su žiniasklaidos skaidrumu susijusiuose projektuose, tyrinėjęs žurnalistų darbo subtilybes Rusijoje, Lenkijoje ir Švedijoje, jo moksliniai interesai apima žiniasklaidos teisę, visuomeninių transliuotojų veiklą ir inovacijų kultūrą.

Dr. Michał Głowacki Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete skaitys tris paskaitas:

1. kovo 27 d. 13 val., JR5 aud. Media and the city: Warsaw, Poland; pirmo kurso Kūrybos komunikacijos studentams;
  2. kovo 28 d. 9 val., 217 aud. (Spaudos teatras). Creative and Media Industries Clusters; pirmo kurso Kūrybos komunikacijos studentams;
  3. kovo 28 d. 11 val., 217 aud. (Spaudos teatras). Media and the city: Warsaw, Poland; antro kurso Kūrybos komunikacijos studentams;
  4. kovo 29 d. 9 val., Vilniaus balso salė (Maironio g. 7). Creative Media Clusters and Collaborative Structures to Support Public Service Media; trečio kurso žurnalistikos studentams.