LMT doktorantai vitas1Talentingi ir motyvuoti mokslininkai kviečiami atlikti podoktorantūros stažuotems Vilniaus universitete (VU). Podoktorantūros stažuočių tikslas – skatinti novatoriškus mokslinius tyrimus, suteikti jauniems mokslininkams galimybę plėtoti savarankišką akademinę karjerą ir įsitraukti į Vilniaus universiteto akademinę bendruomenę.

VU suteikia galimybes daktaro laipsnį įgijusiems jauniems mokslininkams iš kitų mokslo ir studijų institucijų įsijungti į universiteto vykdomus mokslinius tyrimus, vadovaujant stažuotės vadovui įgyti naujų tyrimų įgūdžių ir mokslinių žinių, pasinaudoti universiteto mokslinių tyrimų infrastruktūra. Paprastai stažuotė trunka iki dvejų metų. Stažuotės gali vykti visų mokslo sričių tematikose.

Vykdyti podoktorantūros stažuotes Vilniaus universitete galima pasitelkiant šias finansavimo schemas:

1. Marie Skłodowska–Curie veiklos (individualios stipendijos (angl. Individual Fellowships (IF) – parama patyrusiems tyrėjams, esant tarptautiniam ar tarpsektoriniam mobilumui; COFUND schemos;
  2. Lietuvos mokslo tarybos podoktorantūros stažuočių konkursas;
  3. Vilniaus universiteto podoktorantūros stažuočių konkursas;
  4. Kitos nacionalinės ir tarptautinės programos.

Dėl papildomos informacijos apie podoktorantūros stažuočių galimybes Vilniaus universitete, galite kreiptis į Žemartą Budrį, zemartas.budrys@cr.vu.lt

Daugiau informacijos apie stažuotes ir kvietimas teikti temas.