mini Konferencija ItalijojeKF mokslininkės dalyvavo tarptautinėje mokslinėje konferencijoje Italijoje, Padua mieste.

Rugsėjo 5–7 dienomis prof. dr. (HP) Zenona Atkočiūnienė ir asist. dr. Ingrida Girnienė dalyvavo Europos mokslinėje konferencijoje žinių vadybos tematika (angl. „European Conference on Knowledge Management - ECKM 2018“).

Mokslininkės skaitė pranešimą ir pristatė tyrimo rezultatus apie žinių valdymo praktikas Lietuvos verslo organizacijose.

Tarptautinėje mokslinėje konferencijoje dalyvavo atstovų iš 50 šalių (tarp jų – daugelio Europos šalių, Japonijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Kanados, Australijos, Pietų Korėjos, Meksikos, Malaizijos, Brazilijos, Argentinos, Pietų Afrikos ir kt.). Konferencijoje buvo pristatyti 195 pranešimai įvairia žinių valdymo tematika 27 konferencijos sekcijose.