vu logoKviečiame dalyvauti mokslinėje konferencijoje VILNIAUS UNIVERSITETAS: TRADICIJŲ TĄSA, PERTRŪKIAI IR IŠRADIMAI.

Konferencija vyks: 2018 m. balandžio 6 d.

Konferencijos organizatoriai: Vilniaus universiteto (VU) muziejus, VU biblioteka, VU Komunikacijos fakultetas, VU Istorijos fakultetas, VU Bendruomenės vystymo skyrius.

Konferencija yra Vilniaus universiteto gimtadienio minėjimo programos dalis.

Vilniaus universiteto istorija – tai nuolat kintantis, atsinaujinantis naratyvas. Keičiantis, pildantis bendruomenei atsiranda naujos tradicijos, formuojasi nauji požiūriai į praeitį ir paveldo objektus. Minėdami Vilniaus universiteto gimtadienį (balandžio 1 d.), kviečiame įvairių mokslo sričių tyrėjus, kurie galėtų pristatyti naujausius atradimus apie universiteto istoriją, bendruomenę ar naujus požiūrius apie praeities naratyvo pateikimą. Galimos pranešimų gairės:

• istorinės asmenybės Vilniaus universitete: iniciatyvos, darbai, provokacijos;
  • paveldo klausimai Vilniaus universitete: į kitas šalis iškeliavusios vertybės, nauji atradimai Vilniaus universiteto erdvėje ir kitos aktualijos;
  • Vilniaus universiteto istorijos komunikacija: naujos pateikimo formos, požiūriai, klausimai;
  • oficialūs ir neoficialūs Vilniaus universiteto simboliai bei ženklai;
  • istorinės ir šiuolaikinės Vilniaus universiteto bendruomenės tradicijos.

Savo pranešimų temas ir anotacijas (iki  200 žodžių) prašome atsiųsti iki vasario 15 d.

Pranešimo trukmė planuojama iki 20 min.

Registracijos formą rasite čia: https://goo.gl/forms/etrs7RkMwXsrgjEF2

Koordinatorė: Vaiva Kubeckienė