Kazuro disertacijaIna Kažuro gins disertaciją tema „Vilniaus bazilijonų vienuolyno spaustuvės veikla 1628–1839 m.“ socialinių mokslų srities komunikacijos ir informacijos krypties daktaro laipsniui gauti.

Mokslinis vadovas – prof. habil. dr. Domas Kaunas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

Pirmininkė – prof. dr. Aušra Navickienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – 08S)

Nariai:

• Doc. dr. Alma Braziūnienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008),
  • Doc. dr. Mintautas Čiurinskas (Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, humanitariniai mokslai, filologija – H 004),
  • Dr. Jolita Liškevičienė (Vilniaus dailės akademija, humanitariniai mokslai, menotyra – H 003),
  • Prof. dr. Arvydas Pacevičius (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Su disertacija galima susipažinti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU interneto svetainėje adresu: https://is.vu.lt/pls/pub/ivykiai.ivykiai_prd?p_name=BBAAEE226A92251BC49417D227B932A2/KAZURO%20Ina.pdf

Disertacijos gynimas vyks viešame Gynimo tarybos posėdyje 2019 m. birželio 20 d. 11.00 val. Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto 510 auditorijoje (Saulėtekio al. 9, I rūmai, 5 aukštas).