Aleksandravičius disertacijos virselis 900x600Arnas Aleksandravičius gins disertaciją tema „Politinė komunikacija internete kaip lėšų rinkimo būdas“ komunikacijos ir informacijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2015 – 2019 metais Vilniaus universitete.

Mokslinis disertacijos vadovas – doc. dr. Andrius Šuminas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

Pirmininkė – prof. dr. Elena Macevičiūtė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Nariai:

• prof. dr. Lauras Bielinis (Vytauto Didžiojo universitetas, socialiniai mokslai, politikos mokslai – S 002);
  • doc. dr. Inga Vinogradnaitė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, politikos mokslai – S 002);
  • doc. dr. Deimantas Jastramskis (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008);
  • habil. dr. Tomasz Gackowski (Varšuvos universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Su disertacija galima susipažinti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU interneto svetainėje.

Disertacijos gynimas vyks viešame Gynimo tarybos posėdyje 2020 m. sausio 6 d. 11.00 val. Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto 204 auditorijoje (Saulėtekio al. 9, II rūmai, LT-10222 Vilnius)