mini ID 2013Gruodžio 2–5 dienomis KF vyksta „Informacijos dienos 2013“.

ID 2013 paskaitose, diskusijoje ir susitikimuose dominuoja nuomonės formavimo, išskirtinio mąstymo ir gebėjimo nepasiduoti propagandai temos.

„Diskutuosime  apie nuomonės svarbą, ryšių su visuomene galią, medijų ir politikos vietą mūsų gyvenimuose. Kviesime pažvelgti į manipuliacijas ir iš kitos pusės – išgirsti apie tai, ko nekontroliuojame ir ko mūsų smegenys ignoruoti negali. Aptarsime žiniasklaidos bulvarėjimo priežastis, manipuliacijas derybose. Nusikelsime į praeitį – klausysimės apie sovietinę propagandą bei diskutuosime, ar jau baigėsi meilė tarp medijų ir žmogaus,“ – intriguoja renginio organizatoriai.

Renginio programa.

Išsamiau.