Lina Jakučionienė apsigynė disertaciją tema „Komunikacijos vaidmuo rengiant ir įgyvendinant verslo organizacijos strategiją ir kuriant jai finansinę vertę: komunikacijos veiklų vertinimo rodiklių sistema“ komunikacijos ir informacijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Busimo gynimo naujienai

Disertacija rengta 2019 – 2023 metais Vilniaus universitete.

Mokslinė disertacijos vadovė: prof. dr. Renata Matkevičienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008)

Disertacijos gynimos tarybos nariai:

doc. dr. Daiva Siudikienė – tarybos pirmininkė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008),

prof. dr. Ana Adi (Quadriga University of Applied Sciences, Vokietija, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008),

prof. dr. Greta Drūteikienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – S 003),

doc. dr. Erika Janiūnienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008),

prof. dr. Andrius Vaišnys (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Su disertacija galima susipažinti Vilniaus universiteto bibliotekoje arba VU svetainėje.

Disertacijos gynimas vyks viešame Gynimo tarybos posėdyje 2024 m. vasario 23 d. 10:00 val. VU Komunikacijos fakulteto 214 auditorijoje (Saulėtekio al. 9, I rūmai, Vilnius).