mini logo pr lapesFakulteto Ryšių su visuomene specialybės magistrantai organizuoja konkursą „PR LAPĖS 2013“.

Konkurso metu bus išrinkti ir apdovanoti unikaliausi, kūrybiškiausi, novatoriškiausi ir gudriausi nevyriausybinių, valstybinių bei verslo organizacijų komunikacijos projektai.

Renginio organizatorių nuomone, šis konkursas yra puiki galimybė organizacijoms parodyti save, atskleisti kūrybiškumą priimant pačius netikėčiausius bei įdomiausius sprendimus komunikacijos srityje ir tuo pačiu perteikti savo patirtį studentams. „Esame įsitikinę, kad organizacijos siekia būti matomos visuomenėje bei stengiasi tikslingai pristatyti save ir savo veiklą, todėl įgyvendinti projektai ir organizacijų patirtis, kuria jos sutiktų pasidalinti, mums būtų puikus pagrindas žengiant pirmuosius karjeros žingsnius ryšių su visuomene srityje“, - teigia ryšių su visuomene specialybės magistrantai.

Konkurse varžysis ir milijoniniai, ir nebiudžetiniai projektai

„PR LAPĖS 2013“ konkursas yra skirtas visoms Lietuvos organizacijoms, kurios įgyvendino komunikacijos projektus 2013 metais. Konkurse varžytis gali ir biudžeto neturėjusios, ir tūkstančius litų į komunikaciją investavusios organizacijos. Konkurso tikslas yra „sumedžioti“ pačias gudriausias komunikacijos LAPES. Visas gautas paraiškas dalyvauti konkurse analizuos ir vertins nešališka ir kompetentinga ekspertų komisija.

Konkurso dalyvės turės galimybę būti nominuotos 6-iose skirtingose kategorijose:

1. Metų komunikacijos LAPĖ
  2. Metų taupioji LAPĖ
  3. Metų kūrybiškiausia LAPĖ
  4. Metų novatoriškiausia LAPĖ
  5. Metų socialinių tinklų LAPĖ
  6. Metų socialiai atsakingiausia LAPĖ

Ekspertų komisija projektus vertins ne tik pagal projektų vykdytojų pasiektus tikslus, bet ir pagal kūrybiškumą, gudrių sprendimų, netikėtų komunikacijos priemonių pasirinkimą bei suinteresuotųjų įtraukimą. „Komunikacija yra ta veiklos sritis, kurioje didžiąją dalį sėkmės nulemia kūrybiškumas ir netikėti sprendimai, o ne piniginės išlaidos, todėl šiame konkurse nugalėti gali kiekvienas“, - intriguoja studentai.

Konkurso finalinis etapas vyks 2014 m. sausio 23 d. 19.00 „Pirklių klube“. Ceremonijoje bus apdovanotos pačios gudriausios LAPĖS. Pasibaigus oficialiajai daliai dalyviai turės galimybę atsipalaiduoti neformalioje aplinkoje ir pasidalinti mintimis bei patirtimis apie komunikacinę veiklą.

Konkurso tinklalapis

Išsamesnę informaciją suteiks: