ISSS 2013 PL-LTPrasidėjo Tarptautinis studentų vasaros seminaras, skirtas komunikacijos bei informacijos mokslų studentams ir dėstytojams.

Lietuvai šiais metais atstovauja dešimt VU KF Studentų mokslinės draugijos narių bei Medijų tyrimo laboratorijos vedėjas dr. Andrius Šuminas.
Lenkijoje vykstančios stovyklos metu studentai bei dėstytojai iš šešių šalių dalijasi žiniomis bei idėjomis apie informacijos mokslus, mezga tarptautinius kontaktus, rengia pranešimus bei dalyvauja įvairiose kūrybinėse dirbtuvėse.

Dvidešimtą kartą rengiamo seminaro (angl. ISSS – International Student Summer School) šūkis – „Studentai studentams“. Keliasdešimt studijuojančių jaunuolių bei dėstytojų moko ir mokosi vieni iš kitų: įgyjama ne tik naujų žinių, bet ir išmokstama dalytis įgyta patirtimi.

VU KF atstovų kelionę į tarptautinę vasaros stovyklą šiais metais parėmė „ORLEN Lietuva“. Seminaras vyksta nuo liepos 20 iki 28 d.