palsyte vilnensiuiVU KF studentė Airinė Palšytė užėmė antrą vietą Suomijoje vykusiame Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionate.

Lengvaatletė A. Palšytė finale įveikė 1,92 m aukštį ir pakartojo sezono rekordą. Sidabro medalį lietuvė iškovojo savo gimimo dieną – šeštadienį Airinei sukako 21-eri. Aukso medalį pelnė Italijos sportininkė Alessios Trost, įveikusi 1,98 m aukštį.

Liepos pradžioje sportininkė iškovojo pirmąją vietą tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose Viljandyje, Estijoje.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos