28340 DSCF3825 VU KF mokslininkai svečiavosi Anykščiuose ir susipažino su šio krašto paveldu ir nauja biblioteka.

Knygotyros ir dokumentotyros instituto darbuotojai  prof. dr. Aušra Navickienė, prof. habil. dr. Domas Kaunas , prof. (HP) Elena Macevičiūtė, doc. dr. Nijolė Bliūdžiuvienė, doc. dr. Alma Braziūnienė bei  vyr. spec. Iveta Jakimavičiūtė sužinojo, kokius unikalius radinius anykštėnai  aptiko senojoje cerkvėje. Taip pat VU KF darbuotojai aplankė ir naują Anykščių biblioteką.

Susitikimą su mokslininkais organizavo anykštėnas, VU profesorius dr. Osvaldas Janonis. Svečius pasitiko Anykščių rajono mero patarėjas Antanas Baura ir Viešosios bibliotekos Kraštotyros ir leidybos skyriaus vedėja Audronė Berezauskienė.

Išsamiau: naujienų portale Anyksta.lt http://www.anyksta.lt/index.php?m=1&s=28340&page

Fotogalerija (aut. Viktorija Steniulytė)